Logo
Logo

Our successes

Nothing demonstrates the effectiveness of treatment better than the sight of the developing foetus on ultrasound or the birth of the child. We regularly and very carefully monitor the effectiveness of the treatment we offer. We are also very keen to listen to the voice of our patients. We want to respond to the feedback we receive immediately so we can constantly improve.

nasze-sukcesy

We also know that every story is an individual journey, and experiences and emotions are unique. Check out the current statistics, and read the touching stories of our patients!

more treatments

Hundreds of positive patient reviews are our most valuable reward.

Find out what help they used to make their dreams come true...

WE WILL DO EVERYTHING TO SHORTEN YOUR PATH TO PARENTHOOD

- Happy Mom -

Ktoś może powiedzieć, że taka walka to pech, nieszczęście, ale w naszym przypadku sprawiła, że znowu cieszymy się z małych rzeczy, doceniamy to co mamy, a własna pewność siebie, że możemy wszystko poszła w kąt. Nie jest już ważne nic poza zdrowiem i naszą trójką. Kiedy rozmawiam z kimś na temat IVF zawsze mówię jedno zdanie: „jedni usuwają wyrostek, drudzy biorą leki na serce, a my leczyliśmy się z powodu niepłodności”. I dumnie mogę użyć czasu przeszłego.

Pre-footer

Let's talk fertility

Understand family growth options
in a consult with TFP experts in Kraków.